FORTE Kent Teknolojileri, E-Belediye dergisinin Temmuz-Ağustos 2018 tarihli 76. sayısında yer aldı.

  FORTE Kent Teknolojileri, çeşitli sektörlerden güncel haberler sağlayan E-Belediye dergisinin Temmuz-Ağustos 2018 tarihli 76. sayısında yer aldı.

  Forte Urban Technology, Ankara 3.Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansına katıldı.

  Forte Urban Technology olarak, 28-29 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Ankara 3.Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansına katıldık.

  Forte Urban Technology, Intertraffic Amsterdam 2018 fuarına katıldı.

  Amsterdam intertraffic 2018 fuarında, Forte Urban Technology olarak fuara katıldık.

  Memorial Bahçelievler Hastanesinin otopark projesi tamamlandı...

  Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde otopark trafiğinin guvenliğini sağlayan ürünlerin yerleştirilmesi ve dizayn boyama çalışması yapılmıştır.

  FORTE Urban Technology olarak Montenegro (Karadağ) ülkesindeki Ofisimiz Açıldı !

  Merkezi İstanbul'da bulunan Forte Urban Technology, Montenegro'nun Podgorica şehrinde Capital Plaza'da yeni bir ofis daha açtı...                                                                                        

  FORTE Urban Technology, Podgorica, Budva, Bar, Tivat, Niksic, Herceg Novi, Kotor, Ulcinj ve Cetinje belediyelerine akıllı şehir ve akıllı otopark konularında çalışmaya başladı.

  FORTE Urban Technology markası ParkFORTE, Otopark Yönlendirme ve Ücretlendirme ürünlerinde dünya pazar lideri AMANO'nun Türkiye ve Suudi Arabistan'dan sonra Sırbistan'ın da distribütörü oldu....

  ParkFORTE, Otopark Yönetim ve Ücretlendirme konusunda dünya pazar lideri Amano şirketinin distribütörlüğünü Türkiye ve Suudi Arabistan'dan sonra Karadağ ve Sırbistan'da da üstlenmektedir. Giriş ve Çıkış Terminalleri, Barkod ve QR Kod bilet sistemleri, Otomatik Ödeme Sistemleri, Plaka Okuma kamera Çözümleri ve Mobil ödeme teknolojileri ile otopark pazarında fark yaratmaya devam ediyoruz.

  Forte Urban Technology Kurumsal Dergisi MAGFORTE yayında...

  Forte Urban Technology Kurumsal Dergisi MAGFORTE yayında... Bu sayıda içerik olarak Otopark Yönlendirme Sistemleri, Otopark Yönetim ve Ücretlendirme Sistemleri, Plaka Okuma Kameraları, Otopark Güvenlik Kamera Teknolojileri ve IoT teknolojileri ele alındı...

  Forte Urban Technology, Montenegro'yu (Karadağ) teknolojileri ile akıllandıracak...

  Forte Urban Technology,Podgorica belediye başkanı ile akıllı şehir teknolojileri faaliyetleri kapsamında bir görüşme geçekleştirdi.Podgorica belediye başkanı Sayın Stijepoviç, Montenegro'nun idari ve ekonomik merkez olduğunu ve artan nüfusun ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçladıklarını söyledi.Ayrıca Balkanlardaki trafik sorununu mümkün olan en iyi şekilde çözmek ve akıllı şehir teknolojisini hayata geçirmek için Forte Urban Technology ile anlaşma sağladıklarını belirtti.

  Forte Urban Technology, Empark'ın CCTV senkronizrasyonunu tamamladı

  Forte Urban Technology'nin distribütörlüğünü yaptığı Micae IP kameralar ile  EMPARK otoparklarının CCTV entegrasyonu tamamlandı.

  Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı 5. Terminal otoparkının ''park ücreti ödeme'' makinelerini devreye alındı.

  Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı'nın 5.Terminal otoparkında ki ''park ücreti ödeme'' AMANO otomatik ödeme terminalleri ile ParkFORTE tarafından tamamlanarak devreye alınmıştır.

  Kağıt ve Bozuk Para alıp para üstü ödeme seçenekleri ile Kredi Kart entegrasyonu ile tam müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Hasan Doğan katlı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi devreye alınmıştır.

  İsparkın işlettiği Kartal Hasan Doğan katlı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları tamamlanarak ParkFORTE tarafından devreye alınmıştır.

  İspark Sultanbeyli Kent Meydanı Zemin Altı Otoparkı’nın, otopark yönlendirme sistemi devreye alındı.

  İspark'ın işlettiği 300 araç kapasitesine sahip Sultanbeyli Kent Meydanı Zemin Altı Otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları ParkFORTE tarafından tamamlanmış ve kullanıma açılmıştır.

  İspark Esenler Adem Baştürk kapalı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları tamamlandı

  ParkFORTE, İsparkın işlettiği 1500 araç kapasiteli  Adem Baştürk kapalı otoparkının, otopark yönlendirme çalışmalarını bitirmiş ve devreye almıştır.

  ParkFORTE tarafından yapılan İspark Hacıosman kapalı otoparkının, otopark yönlendirme sistemleri çalışması tamamlandı

  ParkFORTE tarafından 19 bin metre kare alana sahip 4 katlı 402 araç kapasiteli Hacıosman kapalı otopark alanı, 10 günlük bir süreçte otopark yönlendirme sistemlerini devreye alarak kullanıma açmıştır.

  ParkFORTE, İspark Taksim Tepebaşı otoparkındaki otopark yönlendirme sistemini devreye aldı

  İsbak ile yapılan anlaşmada, İspark'ın işlettiği 5 katlı ve 1060 araç kapasiteli Taksim Tepebaşı kapalı otoparkındaki otopark yönlendirme sistemi projesini ParkHelp ürünleri ile tamamlanmıştır.

  Intertraffic İstanbul'da Forte Urban Technology, ParkFORTE otopark sistemleri ile yerini aldı.

  Katılımcı olarak İstanbul Intertraffic fuarında yer alan ParkFORTE, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere yurt dışından gelen bir çok ziyaretçi ile temas kurdu.

  Uluslararası King Khalid Havaalanı (KKIA) 5. Terminal Otopark Yönetim ve Ücretlendirme Sistemi Projesinde, Forte Urban Technology'nin ParkFORTE imzası...

  Riyad King Khalid Uluslararası Havaalanı 5. Terminal Otoparkının Yönetim ve Ücretlendirme Sistemlerinin Giriş ve Çıkışlarının genişleme ve altyapı çalışmalarıyla birlikte, Giriş Terminalleri, Çıkış Terminalleri, Abone Terminalleri, Manuel Ödeme Sistemleri ve Automatic Ödeme sistemlerin de  Forte Urban Technology'nin çözüm ortağı markası Amano ile yenilendi. 

  Uluslararası King Khalid Havaalanı (KKIA) 5. Terminal Otopark Yönlendirme Sistemi Projesinde, Forte Urban Technology'nin ParkFORTE imzası...

  Forte Urban Technology, ParkFORTE çözümleri ile Suudi Arabistan'ın Başkenti Riyadh'taki Uluslararası King Khalid Havaalanı 5. Terminali 'nin Otopark Yönlendirme Sistemlerin Kurulum ve Entegrasyonunu bitirerek 2016 eylül aynında teslimatını gerçekleştirdi.