Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı 5. Terminal otoparkının ''park ücreti ödeme'' makinelerini kullanıma geçti

  Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı'nın 5.Terminal otoparkında ki ''park ücreti ödeme'' makinelerin çalışmaları ParkFORTE tarafından tamamlanarak devreye alınmıştır.

  Hasan Doğan katlı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi devreye alınmıştır

  İsparkın işlettiği Kartal Hasan Doğan katlı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları tamamlanarak ParkFORTE tarafından devreye alınmıştır.

  İspark Sultanbeyli Kent Meydanı Zemin Altı Otoparkı’nın, otopark yönlendirme sistemi devreye alındı

  İspark'ın işlettiği 300 araç kapasitesine sahip Sultanbeyli Kent Meydanı Zemin Altı Otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları ParkFORTE tarafından tamamlanmış ve kullanıma açılmıştır.

  İspark Esenler Adem Baştürk kapalı otoparkının, otopark yönlendirme sistemi çalışmaları tamamlandı

  ParkFORTE, İsparkın işlettiği 1500 araç kapasiteli  Adem Baştürk kapalı otoparkının, otopark yönlendirme çalışmalarını bitirmiş ve devreye almıştır.

  ParkFORTE tarafından yapılan İspark Hacıosman kapalı otoparkının, otopark yönlendirme sistemleri çalışması tamamlandı

  ParkFORTE tarafından 19 bin metre kare alana sahip 4 katlı 402 araç kapasiteli Hacıosman kapalı otopark alanı, 10 günlük bir süreçte otopark yönlendirme sistemlerini devreye alarak kullanıma açmıştır.

  ParkFORTE, İspark Taksim Tepebaşı otoparkındaki otopark yönlendirme sistemini devreye aldı

  İsbak ile yapılan anlaşmada, İspark'ın işlettiği 5 katlı ve 1060 araç kapasiteli Taksim Tepebaşı kapalı otoparkındaki otopark yönlendirme sistemi projesini ParkHelp ürünleri ile tamamlanmıştır.

  Mayıs 2017 de İstanbul'da gerçekleşen Intertraffic fuarında Forte Urban Technology, markası olan ParkFORTE ile yerini aldı.

  Katılımcı olarak İstanbul Intertraffic fuarında yer alan ParkFORTE, başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere yurt dışından gelen bir çok ziyaretçi ile temas kurdu.

  Riyad King Khalid Uluslararası Havaalanı 5. Terminal otopark işletmecisi IPark, Forte Urban ile sistemi genişletiyor

  Riyad King Khalid Uluslararası Havaalanı 5. Terminal otoparkında  giriş ve çıkışlarının genişleme ve altyapı çalışmalarıyla birlikte, giriş çıkış ve ödeme sistemlerin de  Forte Urban markası Amano ile yenilendi. Otoparkta girişi-çıkış, ANPR cihazlarının yanında otomatik ödeme noktaları da müşteri memnuniyeti düşünülerek arttırıldı. Bunun yanında otoparkın yönetimi için yazılım konusunda IPark firmasına özel araç kiralama şirketlerinin park sistemi ve raporlamalar konusunda geliştirmeler yapılmıştır. 

  King Khalid Uluslararası Havaalanı 5. Terminal otoparkında Forte Urban Technology imzası

  Forte Urban Technology, King Khalid Uluslararası Havaalanı 5. Terminali otopark yönlendirme sistemleri ve ödeme sistemlerinin kurulum ve entegrasyonunu bitirerek 2016 eylül aynında teslimatını gerçekleştirdi.